jestli chceš spřátelit tak písni >sem
a reklamky JEDINĚ >tadíí<
otázky pište.. sem .. :P xDD
chceš dess ?? obědnej si ho zde ! =o))

Září 2010

už aby to bylo..

21. září 2010 v 8:19 | HoRsíK |  já a blog
Ahojky .. tak zase píšu jenom ze školy .. teka mám konečně víc času :) no .. notebook pořát rozbytej,tak snad už bude brzo spravenej .. jinak koníci SUPER,škola - ehmm .. nic moc :D:D no .. ale jinak vás chci poprosit aby jste si mě prosíím affísci nemazali .. pokud to stihnu tak vás ještě tetka oběhnu :) ale jinak tady zase nic nečekejte .. tak fakt moc prominte a snad to pochopíte ! :) no a jinak aby jste neřeklni,že když mám dneska ještě čas,tak že  vám semka nic nedám, tak vám semka dám shootíky koníka :)

klik na CČ :)

tak ještě pořát nic ..

18. září 2010 v 23:46 | HoRsíK |  já a blog
Ahojky .. jak už vidíte podle názvu - notebook není ještě pořát spravenej .. no .. tetka vám píšu jenom na rychlo od sestřenky .. tak doufám že budu mít notas brzo spravenej .. :) tak se kdyžtak nezlobte a fakt prominte já vám hned co ho budu mít spravenej napíšu a oběhun vás atd .. ale tetka už pujdu .. tak tady nic nečekejte :(( papa ..:-*

škola ..

13. září 2010 v 12:35 | HoRsíK |  já a blog
Ahojky :) moc prominte že jsem, tu tetka nebyla ale mám rozbytej notas takže tetka vám píšu jenom ze školy ... nemám moc času takže jenom jsem vám chtěla řáíct tohle .. papa :)

co lepšího si přát ?! :):*

2. září 2010 v 19:54 | HoRsíK |  já a koně
Ahoj !! jak se máte ?? já upee SUPEROVĚÉÉÉÉ !! :):* jelikož ke koníkům ž zase začnu chodit tk 4x-5x do týdne :) a navíc, se holky rozhodly,že kdo tam bude chodit min. 2x-3x do týdne tak bude pravidelně jednou za týden hodinku jezdit :) tyjo !! jako ai nevíte jk jsem šťastnááá !! :) no .. a jinak dneska jsem byla u koníků,a bylo to tam SUPER !! mno .. prvně jsem dala  seno..a začli se dávat hrooozně velký hromádky k boxům :D jako já jsem dala normální,jak jsem byla zvyklá dřív a holky na mě čučeli jko kdybych ty koně chtěla týrat ! :D pak jsem jim asik 5tinásobek přidala :D:D pak jsem šla dát vodu .. pěkně mě s toho boelly ruce, ale stojí to zato !!!! :) pak jsem vykidala Omču,a pak když jsem neměla co dělat,tak jsem musela jít ometat pavučiny :/ jediná práce kterou u koníků upee nemůžu vystá :/ jelikož já mám z pavouků panickou hrůzu !! asik 5x jsem z toho boxu vylítla se řvem :D:D kdyby jste se ptali,tak na to máme koště,a na tom je přidělaná tyč od jinýho koštěte nebo od něčeeho takže jo to takový dlooouhý koště :D:D no .. a tim ometáme ty .. pa-pa-pa... nemůžu to ani vyslovit :/ no prostě tím ometáme ty pa-pa..pavučiny !! :D až jsem to KONEČNĚ měla hotový,tak jsme tam chvíli stály a jen tak o něčem kecali :D no a pak už jme šli pro koně a já si vyčistila Omču :):*  pak už jsem musela odejít .. ale nevadí :) aspon že tam jdu zítra !! no .. a jinak ještě ohledně toho ježdění - dokonce mi i dali plakát,kterej můžu vyvěsit ve škole .. teda spíš ve třídě, jelikož nabírají new členy :) tak tam možná pujde i někdo ze třídy ! :):) ale zase nevim,jedtli budou mít čas :D ale asi jo .. :) no .. tak to bude odemě dneska asik všechno :D:D prominte,ale fotky nemám .. no nic .. tk já pádim .. boužel musím odělat školu :/:( ale co .. usí se to vydržet .. tak já pádim .. papa a mějte se krásně :):*

vyhodnocení affísků :)

1. září 2010 v 11:26 | HoRsíK |  affska ♥♥
Ahojky moji affísci i ostatní :) tak je tady konečně vyhodnícení affísků !! takže jen tak pro informaci .. rozdělím to do 3 skupin :) a to budou : nej affísci,dobrý affísci a nezapsali se ..
klik na CČ