jestli chceš spřátelit tak písni >sem
a reklamky JEDINĚ >tadíí<
otázky pište.. sem .. :P xDD
chceš dess ?? obědnej si ho zde ! =o))

Duben 2011

pondělí // středa - terén // jízdárna :):D

30. dubna 2011 v 21:35 | ♥Ilči♥ |  my diary

Ahojky.. minulý v pondělí jsem byla u koní v terénu na Genym :-) byl táák hodný.. byli jsme tam tak hodku-hodku a půl.. :-)
no prvně jsme šli jenom krokem, pak klusali, a pak na dlouhym poli sválali.. koně to pochopili jako závody jelikož jsme cválali vedle sebe :D takže to tam snáma valili crossovým tempem.. (možná i rychlejším) ale né přímo tryskem ;) :D potom jsme doslova přeskočili na další pole :D protože an tom jednom poli byl výskok na druhý.. :D tak jsem si i rovnou "skočila" jestli se tomu tak dá říkat.. :D no ale vyskočit to museli :D:D pak jsme dojeli k řece tak jsme jí přebrodili.. potom si Márč skočila 3 kmeny, a zeptala se jestli si je chci skočit taky (teda jenom jeden, ona je skákala rovnou za sebou..) :D já sjem upee nevěděla co mám říct :D skákat bych skusit chtěla ale bylo by to poprvý v životě.. jako já neskákala NIKDY (jenom ten výskok na tom poli no ale...) ale pak jsme naznali že radši až jindy protože Greny asi 3 dny nejezdila byl upee happy takže by mi tam prej začal vyhazovat potom skoku říkala Márč tak to už jsem určitě nechtěla :D no a na spátek jsme si myslim jednou zaklusali pak jsme šli vodou a pak už jsme šli celou cestu krokem... :-) bylo to ale nejvííc boží..


Dobrou :-* xD + photoshooty Araba :))

29. dubna 2011 v 23:02 | ♥Ilči♥
ahojky.. je 23:02 a já už asik pujdu ležet :-) tak aby jste neřekli že sjem semka nis nepřidala tak jsem semka prostě MUSELA něco dát xD:D:-) tak vám semka dám ještě shootíky :-)


! SONK !__PřIhLáŠkA xDD

28. dubna 2011 v 15:48 | ♥Ilči♥ |  soutěže
Ahojky.. nevěděla jsem co semka mám, přidat a vzpoměla jsem si že minulá soutěž nebyla uskutečněna, protože se tam přihlásilo málo lidí (jenom 1 člověk...) takže od TED je tu přihláška do SONK - Soutěž O Nejlepšího Koně :)

dessik xDD

26. dubna 2011 v 21:17 | ♥Ilči♥
Ahojky.. víte proč jsem nebyla tak dlouho na blogu...?
klikni na CČ :PxDD

Affs :-)))

21. dubna 2011 v 18:36 | Ilči |  affska ♥♥
Ahoj.. vím že už jsem s tim asi otravná, lae jelikož nevím, které affs si mě smazali, a které si mě nechali, takudělám (něco jako) zápis affs.. at se zapíšou všichni, kteří chcou být stále affs a klidně beru i new affísky ! :)
no, a když už jsme u toho, tak jak se změnil design novýho článku, tak bych se vás chtěla zeptat jak se dává že napíšete např. klikněte sem (a v tom sem bude odkaz) bo jak bych to řekla :D snad mě chápete.. potřebuji to vědět jiank nemlžu obíhat ani přiddávát affs :( prosííím napište mi tooOOOooO :-) kujíí xDD

njn..

17. dubna 2011 v 12:09 | HoRsíK |  ostatko
AhUuuUuj xD tak mám dneska zase náladu na blog x)xD nevim jak to bude dál ale před tím se mi na blog doslova NECHTĚLO.. ale neska je to jiný a snad to tak taky zůstane xDx).. a jelikož už jsem asi před rokem dostala new foták, a vůůůbec ho nevyužívám, tak jsem se rozhodla že budu častějc fotit x) no a jinak tedkom jsem našla celkem zajímavé věci o parkuru x)
teda o těch soutěžních kategoriích..