jestli chceš spřátelit tak písni >sem
a reklamky JEDINĚ >tadíí<
otázky pište.. sem .. :P xDD
chceš dess ?? obědnej si ho zde ! =o))

Říjen 2011

záchrana koníků - KONSKÁ ZÁCHYTKA

27. října 2011 v 11:49 | ♥Ilči♥ |  koně
Ahojky, jak bych jenom začala.. :-D u koní jsme měli mít nového koníka Monku.. nakonec jsme si ji nevzali ale dali jí na konskou záchytku a prý už má nového majtele, který se o ní dobře stará, atd.. :-) je tam docela hodně koníků kteří hledají domov... :-) přečetla jsem si tam, že tam chcou dát i jednoho koníka od nás (Granáta a původně tam měl jít i Omýk) nevim jak to nakonec bude ale to je jedno.. každopádně, koníci se tam mají mnohem líp než u svých předchozích majtelů.. kdyby jste někdo měl zájem nebo chtěl přispět na koníky, nebo se prostě jenom kouknout na jejich stránky tak TADY je odkaz :-)) já osobně jsem za to, že něco takového existuje moc ráda :-)) no tak já zase jdu.. pp ! :-)

skvělý pocit :)))

21. října 2011 v 21:19 | ♥Ilči♥
Ahojte !
jak se máte?? já dneska uplně bombaaa !! :)) dneska jsem byla o5 u koní a byla jsem na Morlandovi na lonži.. verča mi říkala že už bych si MOŽNÁ mohla skusit něco skočit a tak takže asi v nejbližší době začnu "skákat" říkala sice že jenom něco malího a jenom tak jakože si to skočím opravdu párkrát a to bude všechno ale mě to bude stačit :)) já jsem stráášně ráda.. tedka si mě Verča vzala "do parády" a trénuje mě na jejím koni každý den co tam jsem a to by jste nevěřili co mi dneska řekla??? zeptala se mě jestli bych s ním nechtěla jet někdy na jaře nebo kdy (ted nevím ale to je jedno :D) na závodech drezuru !! :) já bych sice do budoucna chtěla jezdit parkur, ale jako 1. závody by mi to nevadilo.. přece jenom se musím teprve naučit skákat a tak.. :) ale neříkala to 100% jenom říkala že jí to tak napadlo jakože kdyby mi to na něm šlo tak že bych to MOŽNÁ mohla skusit :) a taky mi nabídla že bych jí ho jezdila když by tam nebyla a tak takže já sjem v 7. nebi :)) a to není všechno !! ještě se mě zeptala, jestli bych si (pokud by to teda dovolili moje rodiče) od ní nechtěla pronajmout na půl jejího koně :)) nevím ještě vůbec kolik bych za něj platila a tak, to by jsme se po případě ještě domluvili ona se mě na to jen tak zeptala když jsem si dotahovala sedlo před ježděním :D ty vado já jsem tááák štastná.. tohle jestli mi rodiče pokazí tak opravdu nevim no :/ doufám že to dovolí :) byla bych za to moc ráda !! nevim jenom jsem vám tochtěla napsat proože se potřebuju vypovídat :D nevím to vůbec jistě.. ani to s tím pronajmutím, ani ty závody.. ale já osobně doufám že to výjde prootže tohle je opravdu neskutečný :)) no nic, tak já valíím pp :)

chvilka času... :))

20. října 2011 v 20:48 | ♥Ilči♥ |  ostatko
Ahojky, tedak mám chvilku čas a hlavně náladu na blog.. když příjdu domů utahaná od koní tak už se mi totiž věčinou na internet nebo prostě jenom na blog nechce.. když už sem jdu, kouknu se na fb a píšu si s kámošema :)) snad to chápete.. ale kvůli tomu jsem nepřišla :-D já jenokm že už jsem úplně natěšená na víkend protože nám přivezou zase novýho koně !! Prej se o něj asi budu moct starat takže jsem n ni zvědavá :)).. No, jinak po Omýškovi je mi pořád smutno :'(( ael život jde dál... s tím už nic nenadělám takže jsem ráda že se budu moct starat k tu novou a třeba když budu mít v péči jinýho koně tak to bude lepší :)) já osobně v to doufám.. no a ohledně ježdění, tedka hodně trénuju na jízdárně a tak.. začala jsem jezdit fakt často, třeba 3x do týdne (pro někoho to ení moc často, lae pro mě jo) jinak zítra mě prej verča vezme místo jízdárny zase ejdnou na lonž a v pondělí pujdu na jízdárnu.. a taky už prej budu moct jezdit sama na vyjížky.. teda né přímo do terénu lae na louku, to je jenom poblíž.. (asi 1-2 kolimetry v okolí) je to okolo pastviny a pak je tam taková lajna po který jezdíme tak aspon tam :)) jsem zvědavá až tam pojedu sama jaký to bude.. Ataky se těším až tam budu jezdit s kámoškou která zatím ještě jezdit neumí, ale učí se :)) vždycky jsem tam jedzila s někým skušeným tak budu mít takovej dobrej pocit až tam pojedu s tou kámoškou která bude ještě mín skušená než já :D:D budu mít takovej ten pocit že nejsem nejhorší :DD samozdřejmě to myslím v dobrým a taky ze srandy :D no nic.. už jsem ospalá tak já si ezky lehnu do postee, a pujdu se koukat na televizi.. za půl hodky mi začíná teorie velkého třesku, to budu mít akorád (já než se připravim a tak to je půl hodina :D)
tak pp :))* (ps, prominte za chyby v tom textu, už jsem vážně ospalá a nechcou se mi opravovat :D)