jestli chceš spřátelit tak písni >sem
a reklamky JEDINĚ >tadíí<
otázky pište.. sem .. :P xDD
chceš dess ?? obědnej si ho zde ! =o))

Leden 2012

nový dess nastaven!! ;-)

29. ledna 2012 v 17:49 | ♥Ilči♥ |  dessy blogu
Ahojky, tak jsem se konečně pustila do nového dessu který jsem tedka konečně donastavila :-D není to nic extra, protože jsem neměla žádný nápad jak bych ho udělala tak jsem to tam plácala jak mě napadlo a výsledek je tohle :-D nevím jak dlouho tu bude, ale asi moc dlouho ne :-D.. jinak, jsou na něm moji oblíbení koně: Omýček a Morland :-***

náhled:

Odešel nám další konský kamarád.. :'(

19. ledna 2012 v 20:30 | ♥Ilči♥ |  my diary
Ahoj..
Budu vám psát o koni, který i přes to že mohl na první pohled vypadat jako všichni ostatní, nebyl jako všichni ostatní.Který i přes to, že se k němu člověk nechoval vždy zrovna vlídně dokázal znovu věřit.Který dal spoustě jezdcům radost a kouzlo zaslouženého vítězství. Který provedl s obrovskou trpělivostí spostu jezdců jejich začátky,včetně mě.Který byl vděčný za každý den a měl vždy radost ze života.Který se i přes to že mu poslední dny nebylo zrovna dobře dokázal tvářit jako zdravý hrdina.Který i přes to, že dnes (18.1.) odešel na nebeské pastviny neodešel jako poražený, protože na vždy zůstane v našich srdcích a vzpomínkách. Granáte děkujeme!!!
autor: Márč..
nechce se mi o tom psát, protože to opravdu není příjemná věc, další konský kamarád nám odešel... :'( bez těch našich dvou dědečků (Omýk a Greny) už to tam nebude ono.. :'( .. Greny nebyl obyčejný kůn, byl to PAN kůn !!!!! jako vzpomínku na Greníka přidám jeho fotku..