jestli chceš spřátelit tak písni >sem
a reklamky JEDINĚ >tadíí<
otázky pište.. sem .. :P xDD
chceš dess ?? obědnej si ho zde ! =o))

!!!!!! důležité !!!!!!

Málo času..

25. září 2011 v 13:30 | ♥Ilči♥

Svoboda koní !!

23. července 2011 v 15:49 | ♥Ilči♥
ahojky, sice namám ráda na blogu reklamy, ale tahle je fkt (aspon pro mě) důležitá !! no ale k tématu... měla jsem si skopčit tento článek a dát si ho na blog, rotože tím alespon trůchu pomůžu k zastavení týrání koní... tak tady je ten článek:
↓↓
↓↓
↓↓

Nesnasis necine prihlizet k vieum tipu kone a jatkach?! Tyanym a opustenym konim? Tak se ihned prihlas do klubu Svoboda koni! Tento klub pomuze konim! Treba se mu podari konecne jednou i s tvou pomoci!! ZASTAVIT tyrani a prevazeni zivych koni na jatka!!! Proto nevahej! Uz nebud neciny/a! A prihlas se do klubu Svoboda koni!!!

Zachran kone: ZDE

Tento clanek si i ty dej na blog!!! A prihlas se do klbu Svoboda koni!

!SOS!

29. prosince 2010 v 13:26 | HoRsíK
AHoj,  především bych se vám chtěla omluvit za to že jsem tu tk douho nebyla a za to menu kterýý jaksi není :((:/ a právě s tím bych potřebovala vaší pomoc .. tak kdyby jste někdo chtěl nebo měl čas nebo tak něco a chtěl by mi pomoc tak já bych potřebovala to menu jak je záhlaví a pod tím ta modrá čára tak tam bych chtěla ty rubriky ale prostě mě to nejde a na tohle sem upee vygumovaná :D:D:(:/ a nebo kdyby to nešlo, tak klidně do pravýho menu prostě jak jsem to měla (já blbá sem to smazala !!! :(( :D:///)

hmm ..

20. listopadu 2010 v 19:20 | HoRsíK
Ahojky ... jak jsem se tak koukala, tak moc lidí se do ,,zápisu" (jen abych věděla adresy vašich blogu) nezapsalo ! :( a asik už mě ani v seznamu affs neměli ..! takže ty dvě affska si nechám :) a jinak uspořádám náběr affísků :-) takže jestli něko bude chtít spřátelit tak jednoduše napište >sem<
tak já se budu těšit !!!!!! :-)
PS. blog MUSÍ být o koních :)

jsem z5 :-*

5. listopadu 2010 v 19:28 | HoRsíK
Čauky xD
jak se máte ?? no já teda upee BEST ! no a hádejte proč ??protože už ám notebooček !!! a to znamená že už budu moct chodit na blog :-) no .. dneska už nic nepřidám protože nemám čas ale možná zejtra nebo někdy ... tak pp :-*

prominte ...

12. června 2010 v 10:56 | HoRsíK
Ahojky měla jsem rozbytej počítač takže sjem tady hodně dlouho nebyla ... a konečně mi ho dneska dovezli z opravny :) lae tetka neim co jsem s tim měla .... no nic .. tak já už pujdu jenom jsem vám to chtěla říct aby jste si nemysleli že sjem tu jen tak nebyla ...tak já jdu pp

kontrola affísků :)

14. května 2010 v 16:32 | HoRsíK
ahojky tak jsemsi všimla že některý affska obíhajjí hodně často,a některý zase skoro ubec ... mno musím se přiznat že taky moc neobíhám jelikož nemám čas ... ale snad to zlepším ... mno .. takže pujdu k věci : rozhodla jsem se udělat menší kontrolu affísků :) a ta bude trvat do 25.5.2010:D mno podle mě na to máte dost času !!  tak doufáám že se vás zapíše co nejvíc .. mno ještě vás pujdu oběhnout a pro tentokrát vám to napíšu že je kontrola .. ale příště už to psát nebudu avych viděla kdo semka chodí a kdo ne .. mno samozdřejmě že pozastavené blogy omlouvám ze zápisu :) mno takže do komentů vyplnte :

rozjíždím blog

17. března 2010 v 17:07 | HoRsíK
Ahojky ... Tak asik zase rozjedu blog !!! :) doufám že jse rádi :) ... ale neim jestli budu články přidávat upee každý den ... a když už tak jich asi stejně nebude moc ... a ... no možná bych uspořádala naký .... já právě neim co ale tak já jdu přemýšlet :D:D prostě že bych mohla napsat třeba komix,bo ..... já fakt neim ale tak SNAD něco vymyslím ! :) tak já zase jdu :) ppp .... jo a affísci... jdu vás oběhnout a doufám že jste si mě nesmazali ... tak už vážně pp :)

poastavuji blog :'(

9. března 2010 v 20:10 | HoRsíK
Ahojky affísci i ostatní :)

jak už jste si asik přečetly z nadpisu,tak pozastavuji blog :( ... né že by mě nebavil a nebo tak něco .... ale prostě není čas ... jdu ze školy an koně, a od koní se vracím až večer ... a prostě na blog už nemám ani čas .. třeba dneska zrovna jo protože jsem neměla moc učení ale jindy prostě čas nemám ... jo k SONBu ... moooooooooooc se vám omlouvám ale taky už nebudu zveřejnovat další kolo :'( ale až zase rozjedu blog tak snad nakej SONB bo tak uspořádám ... ale tetka vážně nemám čas ... a když už tak jsem hrozně unavená a když se juknu na noťas tak už se mi ani nic zveřejnovat nechce ... takže vážně prominte ... mno možná se stane že nakej ten článeček přibyde ... ale nečekejte nic moc ... a až se to tu zase POŘÁDNĚ rozjede,tak vám dám určo vědět !! :) jop a affísci ... prosím nemažte si mě ... DĚKUJU !!

Tak doufám že to všichni pochopíte ... tak papa :)

dneska nic :(

6. března 2010 v 12:17 | HoRsíK
Ahojky ... takže dneska nic nebude ... dneska jdu na oslavu kámošky ..! už se nemůžu dočkat :D ale asik u ní budu i spát ale to nevim jistě ale dneska už asik nic nepřidám ... půjdu k ní tak ve 13:30 takže neim jestli něco přidám ale už asi ne :( ale zítra už možná jo to neim pře jdu zase ke koníčkům :) ale tak snad jo :D no tak já si s ní tetkom volám (přez skype) takže se nebudu nak moc vypisovat ... jo já jenom jako aby jste to věděli :D:D no takže se dyštak nezlobte ... už tu tak na 99% nic nebude a zítra tak na 50 tu nic nebude ... pře to ještě ani neim kdy od ní odejdu :D:D ale tak na koně mám přijet až na třetí hodinu takže snad aspon jeden článek stihnu přidat :D ale nak moc určitě nečekejte :D tak já jdu tak ppp :)


vidíte ??... i koník by se tam těšil :D
 
 

Reklama